25 edycja EUBCE 2017

fot. eubce
Konferencja

EUBCE 2017 – 25. edycja European Biomass Conference and Exhibition,

12-15 czerwca 2017, Stockholmsmaässan, Sztokholm

European Biomass Conference and Exhibition (EUBCE) będzie obchodzić już 25. edycję w Sztokholmie w dniach 12-15 czerwca 2017.

Jako jedna największych światowych konferencji R&D połączona z międzynarodową wystawą, EUBCE jest wiodącą platformą zbierania, wymiany oraz szerzenia know-how w dziedzinie biomasy.

Program konferencji będzie odnosił się do tematów od samej biomasy do biopaliw dla ogrzewania i elektryczności, transportu oraz bioproduktów, pokrywając aspekty każdego z łańcuchów wartości biomasy: od dostawy i logistyki do technologii konwersji, od zastosowań rezultatów badań w przemyśle do wpływu na środowisko, od aspektów rynkowych do polityk i strategii, a także roli biomasy jako źródła energii odnawialnej w zintegrowanych systemach energetycznych.

EUBCE jest wspierane przez europejskie oraz międzynarodowe organizacje, takie jak Komisja Europejska, UNESCO, World Council for Renewable Energy (WCRE), European Biomass Industry Association (EUBIA), Inicjatywa Środkowoeuropejska (CEI), Global Bioenergy Partnership oraz wiele innych.

Program techniczny jest koordynowany przez Dyrektora Wspólnego Centrum Badawczego Komisji Europejskiej (JRC).

Zostań uczestnikiem 25. edycji European Biomass Conference and Exhibition i zaprezentuj swoje rezultaty specjalistom oraz osobom decyzyjnym działającym na samym szczycie sektora biomasy i bioenergii.

Dalsze informacje:

Strona internetowa: www.eubce.com

Email: biomass.conference@etaflorence.it

Telefon: +39 0555002280

źródło: EUBCE

Plus Ekologia

Ogólnopolski magazyn plus Ekologia jako niezależna platforma do wypowiedzi dociera z informacją zarówno do społeczności lokalnej jak i administracji publicznej, przyglądając się uważnie kształtującej się rzeczywistości ekologicznej.
tel.: +48 601 212 657
e-mail: redakcja@plusekologia.pl

Plus Ekologia Tweety

Dołącz do nas

Facebook icon
Twitter icon
YouTube icon
Google+ icon